Publicystyka

Zdrojewski polubił wpis internauty, który życzył kierownictwu PiS zakażenia koronawirusem

Jeden z internautów zamieścił wpis na Twitterze w którym “życzył” kierownictwu Prawa i Sprawiedliwości zakażenia wirusem COVID-19. Na jego tweeta “polubieniem” zareagował senator Platformy Obywatelskiej Bogdan Zdrojewski.

Środowe spotkanie na ul. Nowogrodzkiej odbiło się szerokim echem w mediach, gdyż kierownictwo partii rządzącej wspólnie z premierem Mateuszem Morawieckim miało dyskutować m. in. na temat majowych wyborów prezydenckich. Mówiło się nawet o możliwości przeprowadzenia wyborów całkowicie w systemie korespondencyjnym.

Do spotkania odniósł się senator PO Bogdan Zdrojewski, który pytał się “czy zebranie kierownictwa PiS będzie legalne”. Na jego wpis zareagował jeden z internautów, który w odpowiedzi życzył politykom Prawa i Sprawiedliwości, aby ci zakazili się koronawirusem. To własnie ten komentarz spodobał się senatorowi Platformy Obywatelskiej.

Źródło: TVP Info Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij