Kraj

Iwona Hartwich nie pojawiła się na posiedzeniu Sejmu. Powodem gorączka męża

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Iwona Hartwich nie pojawi się na czwartkowym posiedzeniu Sejmu. Polityk oznajmiła, iż powodem takiej decyzji jest gorączka jej męża.

Sprzeciw posłów Koalicji Obywatelskiej oraz Konfederacji wymusił, aby zaplanowane na czwartek posiedzenie Sejmu odbyło się w trybie normalnym z fizycznym udziałem parlamentarzystów, choć politycy PiS przy aprobacie PSL i Lewicy chcieli wprowadzić zdalną możliwość prac izby niższej.

Wiadomo już jednak, iż posłanka KO Iwona Hartwich, znana z protestów niepełnosprawnych w Sejmie, nie pojawi się dziś w Sejmie. Powodem takiej decyzji jest słaba kondycja zdrowia jej męża, dlatego też kobieta zdecydowała się pozostać w domu.

-Do wczoraj byłam przekonana, że pojawie się na dzisiejszym posiedzeniu Sejmu. Niestety, mój mąż od jakiegoś czasu poważnie gorączkuje. W związku z poczuciem odpowiedzialności – nie pojawię się na dzisiejszych obradach – czytamy we wpisie działaczki KO.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij