Kraj

Niektórzy narzekają, a Stany Zjednoczone dziękują. “Polski MSZ i LOT nam pomogli”

Ogromne podziękowania dla polskiego MSZ i PLL LOT za pomoc w powrocie obywateli USA do Stanów Zjednoczonych w tym trudnym czasie. LOT do Domu pomógł jak dotąd ponad 400 Amerykanom bezpiecznie wrócić do domu, a to jeszcze nie koniec! – napisała na Twitterze ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

Georgette Mosbacher podziękowała w środę na Twitterze polskiemu resortowi spraw zagranicznych oraz Polskim Liniom Lotniczym LOT za pomoc w powrocie obywateli USA do Stanów Zjednoczonych w tym trudnym czasie.

Jak wskazywała, akcja “LOT do Domu” pomogła jak dotąd ponad 400 Amerykanom bezpiecznie wrócić do domu. “A to jeszcze nie koniec! Dziękuję bardzo!” – napisała Mosbacher.

To bardzo krzepiące słowa zważywszy, że wielu Polaków, którzy dzięki postawie rządu i PLL LOT mogli bezpiecznie wrócić do kraju, nie potrafiło docenić tej pmoc

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Objawia się ona najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni i zmęczeniem. Podejrzewa się, że do zarażenia koronawirusem, który może wywoływać groźne dla życia zapalenie płuc, doszło w Chinach pod koniec 2019 r. na targu w Wuhan, stolicy prowincji Hubei.

Resort zdrowia poinformował w środę, że liczba zachorowań na koronawirusa w Polsce wzrosła do 957, a bilans ofiar wzrósł do 13.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij