Rozrywka

Książę Harry padł ofiarą rosyjskich żartownisiów udających Gretę Thunberg

Słynni rosyjscy komicy Vovan i Lexus mają na koncie kolejną ofiarę. Tym razem twierdzą, że przekonali księcia Harriego, że rozmawia przez telefon z Gretą Thunberg i jej ojcem.

Vovan i Lexus specjalizują się w ośmieszaniu zachodnich celebrytów i polityków. Ich metoda działania jest prosta – dzwonią do nich i, udając kogoś innego, naciągają ich na kompromitujące zwierzenia. Ich ofiarą w przeszłości został m.in. Elton John, którego przekonali, że rozmawia z Władymirem Putinem o prawach LGBT w Rosji, czy amerykańska kongresman Maxime Waters, którą namówili na wyrażenie poparcia dla fikcyjnej wyspy Chunga-Chunga.

Tym razem twierdzą, że udało im się oszukać księcia Harriego – to, czy publikowane przez nich rozmowy są autentyczne jest obiektem pewnej kontrowersji. Przy pomocy aktorów głosowych udających Gretę i jej ojca skłonili go do zwierzeń w temacie jego konfliktu z rodziną królewską. Harry przyznał im, że była to właściwa decyzja, chociaż nie była łatwa. Stwierdził również, że normalne życie podoba mu się bardziej niż życie w rodzinie królewskiej i że po dziesięciu latach w wojsku jest „bardziej normalny niż przyznaje to jego rodzina”.

Harry wyraził również swoją opinię o premierze UK Borisie Johnsonie. „Myślę, że jest dobrym człowiekiem” – powiedział fałszywej Grecie – „więc jesteś jednym z niewielu ludzi którzy mogą sięgnąć w jego duszę i sprawić, że w ciebie uwierzy”. Przyznał jednak, że z racji przebywania w towarzystwie innych polityków nie będzie to łatwe. „Wierzą w to, w co chcą wierzyć” – powiedział – „Wierzą w to, co im powiedziano”.

Źródło: Fox News Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij