Publicystyka

Hit! Małgorzata Kidawa-Błońska urządziła… najkrótszą konferencję prasową na świecie

Niecodzienna konferencja prasowa została zorganizowana przez Małgorzatę Kidawę-Błońską. Kandydatka na prezydenta odpowiedziała po odpowiedzi na jedno pytanie… zakończyła ją.

Do sytuacji doszło we Wrocławiu pod budynkiem kliniki dla dzieci “Przylądek Nadziei”. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej wraz z senator KO prof. Alicją Chybicką, spotkały się z dziennikarzami przed wejściem do placówki. Kidawa-Błońska postanowiła odnieść się do słów Adama Bielana, który skomentował zamieszanie wokół kondycji polskiej służby zdrowia. Polityk Prawa i Sprawiedliwości zasugerował kandydatce PO, aby ta zapytała się swojego szefa sztabu wyborczego, Bartosza Arłukowicza, co on zrobił jako minister zdrowia, aby poprawić stan opieki medycznej w Polsce. Odpowiedzi od wicemarszałek Sejmu doczekał się, jednak była ona dosyć wymijająca.

– Wszyscy ludzie, którzy mnie znają, a znam wiele osób, znają to, co robię w życiu, co mówię, jak się zachowują. Takich stwierdzeń nie powiedzieliby. Pan Bielan powinien jednak oglądać także inne programy informacyjne, czytać inne gazety i wtedy będzie wiedział, jaka jestem i co robię – powiedziała Kidawa-Błońska.

Po tych słowach nastała chwila ciszy, którą szybko przerwała kandydatka KO na prezydenta. Uznała, że skoro nie ma pytań to może podziękować za rozmowę i zakończyć konferencję.

Źródło: Do Rzeczy/ TVP Info Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij