Kraj

Paweł Mucha: “Jest takie powszechne oczekiwanie kontynuowania misji przez pana prezydenta Andrzeja Dudę”

Sobotnia konwencja podsumuje dorobek tej kadencji prezydenta, a także nakreśli pewne kierunki dotyczące przyszłej działalności – zapowiedział wiceszef KPRP Paweł Mucha. Jak dodał, w ciągu najbliższych dni przedstawione zostaną wszystkie osoby, które będą działać w sztabie wyborczym Dudy.

W sobotę odbędzie się konwencja PiS, podczas której zostanie zainaugurowana kampania wyborcza prezydenta Andrzeja Dudy. Przed konwencją Rada Polityczna PiS ma udzielić poparcia kandydaturze urzędującego prezydenta. W czasie konwencji planowane są wystąpienia kandydata, prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz premiera Mateusza Morawieckiego.

Pytany w TVP1 o konwencję wiceszef prezydenckiej kancelarii odparł, że zostanie na niej podsumowany dorobek tej kadencji prezydenta, a także nakreślone pewne kierunki dotyczące przyszłej działalności. “Nie ulega wątpliwości dzisiaj – ja to widzę po spotkaniach krajowych – że jest takie powszechne oczekiwanie kontynuowania misji przez pana prezydenta Andrzeja Dudę” – powiedział Mucha. Dodał, że wystąpień takich jak sobotnie będzie więcej.

Na pytanie o to, kto będzie w sztabie wyborczym, Mucha odparł, że prezydent będzie mówił o tych osobach podczas prezentacji sztabu. “Być może niekoniecznie wszystkie osoby będą jutro przedstawione. Natomiast można się spodziewać w ciągu kilku dni takiej pełnej informacji dotyczącej osób zaangażowanych, które na bieżąco tę pracę sztabową prowadzą” – poinformował.

Źródło: PAP Autor: JB
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij