Publicystyka

Hit! Klaudia Jachira poucza Joannę Lichocką na temat kultury. Internauci byli dla niej bezlitośni

Opozycja wciąż żyje aferą nakręconą wokół gestu Joanny Lichockiej. W tej sprawie wypowiedziało się już wielu posłów zarówno ze strony partii rządzącej (którzy bronili swojej koleżanki), jak i ich przeciwników. Swoje przemyślenia w tym temacie postanowiła również opublikować Klaudia Jachira, która uznała zachowanie posłanki PiS jako brak kultury. Niemalże wszyscy internauci pod jej postem uznali, że jest ona ostatnią osobą, która powinna się w tym temacie wypowiadać.

Zachowanie Lichockiej podczas czwartkowej debaty ws. przekazania 2 miliardów złotych na media publiczne wzbudziło sporo kontrowersji. Posłanka po przemówieniu zasiadła na swoim miejscu, a następnie, zdaniem opozycji, miała w ich kierunku pokazać obraźliwy gest środkowego palca.

Na działaczkę Prawa i Sprawiedliwości spadła lawina krytyki ze strony posłów Koalicji Obywatelskiej oraz Lewicy, którzy domagają się ukarania parlamentarzystki. Tymczasem sama zainteresowana broni się, uważając, iż jedynie “przecierała oko”, a jej przeciwnicy “manipulują faktami, pokazując jedynie ujęcie ze stop-klatki”. Dowodem na to mają być filmy z całego zajścia.

Tymczasem głos postanowiła zabrać Klaudia Jachira, która zdecydowała się… pouczyć Lichocką na temat kultury.

Na jej wpis zareagowało wielu internautów, którzy zwrócili uwagę kontrowersyjnej posłance Koalicji Obywatelskiej, że “jest ostatnią osobą, która powinna zwracać komuś uwagę odnośnie kultury sejmowej”. Niektórzy przypominali jej o skandalicznych występach, jakie prezentowała w mediach społecznościowych czy na serwisie Youtube.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie przełożone z 2022 na 2026 rok

0 0

Bosak o ewentualnej koalicji z PiS: nie ma takich rozmów

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij