Kraj

Łukasz Schreiber: filary kampanii prezydenta to rodzina, praca i bezpieczeństwo

Kampania prezydenta Andrzeja Dudy będzie się organizowała wokół takich filarów, jak rodzina, praca i bezpieczeństwo – stwierdził szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Łukasz Schreiber w kontekście planowanej na sobotę konwencji.

Pytany w Polsat News, co Prawo i Sprawiedliwość planuje na sobotnią konwencję Schreiber odparł, że “trochę niespodzianek musi zostać na sobotę”. Dopytywany, co może zdradzić teraz, powiedział, że “wokół takich filarów, jak rodzina, praca i bezpieczeństwo będzie się organizowała kampania pana prezydenta”.

Pytany, co prezydent Duda może jeszcze obiecać, czego nie obiecał wcześniej, albo co zostało już obiecane w kampanii parlamentarnej przez PiS, Schreiber powiedział: “Wydaje mi się, co jest najważniejsze, że pan prezydent przede wszystkim może obiecać to, że będzie w sposób godny pełnił dalej urząd prezydenta Rzeczypospolitej”.

Odpowiadając na pytanie, czy jego zdaniem to wystarczy, szef KSRM stwierdził, że “to jest ważny fundament w kontekście zachowania choćby głównych kontrkandydatów”. “Myślę, że oczywiście prezydent przedstawi swoje cele, plany, będzie przedstawiał jakiś zobowiązania. Ale to, co jest najważniejsze, to dobra, godna reprezentacja” – powiedział Schreiber.

 

Źródło: PAP Autor: JB
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij