Świat

Ten film stał się prawdziwym hitem w Rosji! Prezenterka wiadomości wybuchła śmiechem przed kamerami

Aleksandra Nowikowa, prezenterka wiadomości “Wiesti-Kamczatka” nadawanym w rosyjskiej telewizji Biełsat TV,  zyskała sporą popularność w swoim kraju oraz na świecie. A wszystko za sprawą nagrania z jej udziałem, gdzie wybucha śmiechem przed kamerą, kiedy prezentuje informacje o nowych stawkach świadczeń społecznych.

Zgodnie z reformą inwalidzi, weterani, renciści, a także inni posiadacze tzw. ulg federalnych będą mogli liczyć na podniesienie stawek ich świadczenia o 3%. W pewnym momencie Nowikowa wybuchła śmiechem,  a konkretnie we fragmencie informacji, który mówił, że “zainteresowani mogą przeznaczać na tzw. pakiet socjalny 1155 rubli (ok. 70 zł).

Całość została zarejestrowana przez kamerę stacji, jednak nie była nagrywana na żywo. Dlatego też prezenterka miała czas, aby dojść do siebie i przeczytać jeszcze raz tę wiadomość.

Źródło: Do Rzeczy Autor: JD
Fot. youtube

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij