Publicystyka

Co za wpadka Lecha Wałęsy! “W internecie nic nie ginie”

Lech Wałęsa przebywa obecnie na Florydzie, skąd chwali się swoją relacją podróż. W jednym ze swoich wpisów były prezydent zaliczył zabawną wpadkę, która pomimo korekty, zachowała się w internecie.

“Miami Beach na Florydzie i miłe spotkanie z gośćmi z Polski” – brzmi wpis Wałęsy na Twitterze, do którego zostały załączone jego zdjęcia, kiedy chodzi z kijkami po plaży z koszulką z włoskim odpowiednikiem słowa “Konstytucja” – “Costituzione”. Widać też na jednej z fotografii jak były prezydent pozuje z kobietą i mężczyzną, którzy najpewniej są wspomnianymi gośćmi z Polski.

Tak to jednak wygląda obecnie, po korekcie. Wcześniej Wałęsa opublikował wpis, w którym zaliczył zabawną wpadkę. W poprzedniej wersji wpis brzmiał “Maiami Beach i spotkanie z robakami”. Przypomniane zostało mu to w poprawionym tweecie przed jednego z użytkowników, który w podziękowaniu od Wałęsy dostał… bana.

Źródło: Wprost/ Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij