Rozrywka

Nowa praca “buntownika”. Mateusz Kijowski rozpoczął praktykę fryzjerską

Przez lata był liderem Komitetu Obrony Demokracji, który założył pod koniec 2015 roku. Stał się najbardziej rozpoznawalną twarzą społecznych protestów, których celem była walka z rządem Prawa i Sprawiedliwości. Zrezygnował z pracy na rzecz KOD-u po licznych aferach, które sprawiły, że zniknął z życia publicznego. O tym, iż znalazł nową pracę poinformował Super Express i portal TVP.info.

– Mateusz Kijowski, z wykształcenia – jak sam deklarował – informatyk, rozpoczął praktykę fryzjerską w jednym z salonów na warszawskiej Woli – czytamy w TVP.info.

Kijowski, zgodnie z relacją dziennikarzy SE, strzyże kobiety i mężczyzn, myje im włosy, modeluje, a nawet farbuje. Aktualnie przygotowuje się do egzaminu, a do protestów “raczej nie zamierza wracać”. Po jego przygodzie w KOD została książka „Buntownik. Rozmowy niekontrolowane”, którą Kijowski wydał w maju 2018 roku.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij