Publicystyka

Brudziński komentuje przemówienie Budki. Ostro!

Przewodniczący PO Borys Budka nie zaskoczył charyzmą i energią; studenci mają bardzo trafne określenie na ten typ wykładowcy – “zaklinacz węży” – w ten sposób europoseł PiS Joachim Brudziński ocenił sobotnie przemówienie Budki na posiedzeniu Rady Krajowej PO.

W sobotę w Warszawie obradowała Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej na pierwszym posiedzeniu po wyborze Borysa Budki na nowego przewodniczącego partii.

Na posiedzeniu Rady przemawiał m.in. Budka. Do jego wystąpienia odniósł się na Twitterze Brudziński, który napisał: “Wysłuchałem nowego szefa PO Borysa Budki i mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że członkowie Platformy szybko zatęsknią za Grzegorzem Schetyną”.

Ocenił, że “charyzmą i energią przewodniczący Budka nie zaskoczył”. “Studenci mają bardzo trafne określenie na ten typ wykładowcy – +zaklinacz węży+” – napisał europoseł PiS.

Źródło: PAP Autor: Katarzyna Krzykowska
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij