Rozrywka

Pamela Anderson znowu się rozwiodła

Kilka dni temu media ujawniły, że gwiazda Słonecznego Patrolu wzięła w tajemnicy piąty już ślub. Teraz okazuje się, że to małżeństwo nie wytrzymało nawet dwóch tygodni.

52-letnia Anderson była zamężna już cztery razy. Jej mężami byli muzycy Tommy Lee i Kid Rock oraz – dwukrotnie – zawodowy pokerzysta Rick Saloman.

Jak ujawniły niedawno media, 20 stycznia Anderson postanowiła wyjść za mąż po raz piąty. Jej wybrańcem był Jon Peters, słynny producent filmowy, dla którego także był to piąty ślub. Para wzięła go w tajemnicy w Malibu i udała się na miesiąc miodowy. „Nigdy nie żałujesz powiedzenia tak” – pisała z tej okazji na Instagramie.

Ich związek nie potrwał jednak długo. Hollywood Reporter, który jako pierwszy doniósł o tym ślubie, poinformował wczoraj wieczorem, że para się rozstała. Nie wzięli rozwodu w zwyczajowym rozumieniu tego słowa gdyż ich małżeństwo nie zostało nigdy sformalizowane prawnie, ale nie są już ze sobą – po zaledwie 12 dniach.

Anonimowe źródło powiedziało telewizji Fox News, że powodem rozstania był fakt, że zamieszkali ze sobą. Anderson znała starszego o 22 lata producenta od bardzo dawna, ale okazało się, że wspólne mieszkanie nie wygląda różowo i aktorka poprosiła go o przerwę. Następnie wróciła do swojej posiadłości w kanadyjskim Ladysmith.

Źródło: Fox News Autor: WM
Fot. Baywatch/screen z Youtube

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij