Kraj

Ależ Schetyna się skompromitował! W pewnym momencie Mazurek polecił mu “dać sobie spokój”

Grzegorz Schetyna był gościem radia RMF FM, gdzie redaktor Robert Mazurek zapytał się go o tzw. “szóstkę Schetyny”. Lider Platformy Obywatelskiej miał jednak problem, aby wymienić wszystkie założenia swojego planu.

“Szóstka Schetyny” miała być odpowiedzią opozycji na “piątkę Kaczyńskiego”. Zawarte w niej postulaty dotyczący następujących kwestii: wolność i demokracja, wyższe pensje, służba zdrowia, program dla seniorów, edukacja oraz czysta woda i powietrze. Tymczasem od dawna wielu polityków PO miało problemy z ich wyliczeniem. W przeszłości potknęli się na tym m.in. Paweł Poncyliusz czy Tomasz Zimoch.

O tę kwestię został dziś zapytany w RFM FM Grzegorz Schetyna, którego prowadzący program Robert Mazurek spytał, czy potrafiłby wymienić “sześciopak Schetyny”. Przewodniczący PO stwierdził, że dałby radę. Jak wyszła jego próba? Niezbyt dobrze i na tyle źle, że w pewnym momencie przerwał mu sam dziennikarz prosząc, aby “dał sobie spokój”.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij