Kraj

“Debata kandydatów w prawyborach w PO boleśnie obnażyła braki programowe tej formacji”

Debata kandydatów w prawyborach w PO kolejny raz boleśnie obnażyła braki merytoryczne i programowe tej formacji; nie było tam żadnej konkretnej oferty dla Polaków, można powiedzieć, że prezydent Andrzej Duda to zupełnie inna liga – ocenił w sobotę szef KPRM Michał Dworczyk.

W partyjnych prawyborach, które mają 14 grudnia wyłonić kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta, uczestniczą wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska i prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. W sobotę spotkali się w Warszawie na przedwyborczej debacie.

Wydarzenie to skomentował na Twitterze szef KPRM. “Debata kandydatów w prawyborach w Platformie po raz kolejny boleśnie obnażyła braki merytoryczne i programowe tej formacji. Nie było tam żadnej konkretnej oferty dla Polaków. Można powiedzieć, że Prezydent Andrzej Duda to zupełnie inna liga” – napisał Dworczyk.

 

 

Źródło: PAP Autor: Wiktoria Nicałek
Fot. PAP/Paweł Supernak

Ankieta

Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Ładowanie ... Ładowanie ...

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij