Kraj

Żałosny komentarz Stuhra. Aktor szydzi z budowy Łuku Triumfalnego. “Pawłowicz to strzała, Macierewicz to cięciwa”

Prezydent Andrzej Duda przyjął wczoraj w Belwederze ślubowania Krystyny Pawłowicz, Stanisława Piotrowicza i Jakuba Steliny, którzy zostali zaprzysiężeni na sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Z tego powoduj aktor Maciej Stuhr postanowił sobie zażartować. W skandaliczny sposób.

-Duma! Krystyna Pawłowicz Sędzią Trybunału Kostytucyjnego! Państwo Polskie jeszcze nigdy nie było na takim poziomie! Wzruszenie i łzy! Brawo Prezydent! Brawo Prezes! – pisze ironicznie na swoim profilu Facebook Maciej Stuhr.

Aktor znany z wielu skandalicznych wypowiedzi na temat partii rządzącej oraz jej polityków przy okazji odniósł się także do pomysłu budowy Łuku Triumfalnego, który upamiętniałby zwycięską dla Polski bitwę warszawską w 1920 roku. Przy okazji w obraźliwy sposób porównał Krystynę Pawłowicz i Antoniego Macierewicza.

Budujmy Łuk Triumfalny! Łuk kojarzy mi się z cięciwą i strzałą. Proponuję, żeby Pani Sędzia Krystyna użyczyła swojego wizerunku i wystąpiła w roli strzały, z Marszałek Señor Macierewicz cięciwy! Polska na to zasługuje! – napisał aktor.

Źródło: Telewizja Republika Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij