Publicystyka

“Pisowskie dno”. Skandaliczne słowa Pawła Rabieja

Internautom nie spodobał się wpis wiceprezydenta Warszawy o śp. Pawle Adamowiczu. W odpowiedzi Rabiej postanowił ich zwyzywać.

Rabiej zamieścił na swoim Twitterze zdjęcia z gali nagrody Innovations in Politics. „Ponad 500 samorządowców, przedsiębiorców i ludzi nauki uczciło na gali w Berlinie Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który zmienił swoje miasto na lepsze” – napisał w towarzyszącym zdjęciom wpisie – „Był ofiarą nienawiści. Musimy ją powstrzymać, nie ma zgody na niszczenie naszych miast i wspólnot”.

Wpis Rabieja nie spotkał się z przychylną reakcją internautów. Część osób zwracała uwagę na to, że Adamowicz nie był tak kryształowy jak go dzisiaj maluje opozycja:

Inni przypomnieli, że po odejściu z PO redakcją, która atakowała go najmocniej, była Gazeta Wyborcza

Rabiejowi najwyraźniej nie spodobało się to i w kolejnym wpisie postanowił dać wyraz swojej frustracji w wulgarny sposób. „Poczytajcie trollowskie, pisowskie dno pod moim wpisem” – napisał – „I zadajcie sobie pytanie jak długo i w imię czego mamy to w Polsce tolerować. Dno Kaczyńskiego, jego klakierów i pomagierów, dni TVPiS, dno Banasia, dno autorów tych wpisów. Ja nie mam zamiaru tego tolerować. Precz”.

Reakcja internautów była do przewidzenia:

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot. PAP/Andrzej Lange

Polecane artykuły

0 0

Protesty w Libanie. Policja użyła gazu łzawiącego

0 0

Straż Graniczna zatrzymała nielegalnych imigrantów na Śląsku

1 15

Od dziś dodatkowe restrykcje koronawirusowe. Kontrole już trwają

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij