Publicystyka

Donald Tusk postradał zmysły? Inaczej tej fotografii tłumaczyć nie można!

– Pomimo chwilowych turbulencji, nasza transatlantycka przyjaźń musi trwać – napisał na Twitterze Donald Tusk i wkleił zdjęcie, na którym stoi za prezydentem Stanów Zjednoczonych. Dłoń byłego polskiego premiera układa się w taki sposób, że przypomina pistolet, którym Tusk strzela Trumpowi w plecy. 

– Despite seasonal turbulences our transatlantic friendship must last #Trump #NATO – napisał Tusk na Twitterze i dodał tę fotografię:

Jak to komentować? Chyba tylko przypominając tytuł, jaki nosi najsłynniejsza z grafik Francisa Goi, która powstała w cyklu “Kaprysy”. Gdy rozum śpi, budzą się demony. Doprawdy nie sposób odgadnąć, o czym myślał Tusk umieszczając taką fotografię na Twitterze.

Internauci, którzy komentowali zdjęcie nowego szefa EPP nie ukrywali swojego szoku i oburzenia. Przypomniano też starsze zdjęcie byłego premiera, na którym widać zupełnie inne gesty, wykonywane wobec innego polityka. Po takich komentarzach jak ten w stosunku do Donalda Trumpa, może warto się zastanowić, czy faktycznie zdjęcie z Putinem było tylko przypadkową “klatką” z aparatu, z której nie warto wyciągać zbyt daleko idących wniosków?

 

 

Źródło: Stefczyk.info Autor: red.
Fot. Twitter

Polecane artykuły

0 0

Protesty w Libanie. Policja użyła gazu łzawiącego

0 0

Straż Graniczna zatrzymała nielegalnych imigrantów na Śląsku

1 15

Od dziś dodatkowe restrykcje koronawirusowe. Kontrole już trwają

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij