Gospodarka

Dlaczego opłaty za wywóz nieczystości w wielu gminach rosną w zastraszającym tempie? Szokujące szczegóły działalności w Polsce niemieckiego koncernu śmieciowego

Ujawniamy szokujące szczegóły działalności w Polsce niemieckiego koncernu śmieciowego Alba. Jakie są powiązania między niemiecką firmą a fundacjami ekologicznymi nękającymi donosami rodzimego „Komunalnika”? Skąd fundacja ekologiczna „Skowronek” mogła mieć fundusze na usługi agencji detektywistycznej, która miała śledzić polską firmę konkurującą z niemieckim potentatem? Jakie chwyty stosowała Alba, by wygrać przetarg?

 

Dlaczego opłaty za wywóz nieczystości w wielu gminach rosną w zastraszającym tempie? Jakie decyzje ekipy PO-PSL doprowadziły do upadku małych polskich firm i umożliwiły skok na kasę w wartej setki milionów złotych rocznie branży gospodarki odpadami? Ciemne strony śmieciowego biznesu w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:25 w TVP1.

 

Źródło: TVP Autor: TVP/Magazyn Śledczy Anity Gargas
Fot. TVP/Magazyn Śledczy Anity Gargas

Ankieta

Czy zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij