Rozrywka

Przygotowania do kampanii wyborczej? Hołownia podjął ważną decyzję ws. programu “Mam talent”

Szymon Hołownia po 12 latach ogłosił swoją rezygnację z prowadzenia programu “Mam Talent”. Może mieć to związek z doniesieniami o planach celebryty startu w wyborach prezydenckich w 2020 roku.

A już w sobotę – po raz ostatni… Po 12 latach. Szmat czasu – napisał Hołownia na Facebooku.

Jeden ze współprowadzących program “Mam Talent” po wielu latach zdecydował się na odejście z niego, dziękując jednocześnie całej ekipie programu za wspólnie spędzony czas, a także widzom, których zawsze miały być “miliony”.

-I na pewno się nie rozstajemy! – zapewnił Hołownia.

Być może rezygnacja Hołowni ma związek z doniesieniami o jego starcie w wyborach prezydenckich, o czym, jakiś czas temu informowały portale informacyjne, a czemu gwiazdor TVN nie zaprzeczył. Według doniesień medialnych celebryta ma być “polskim Zelenskim”, kandydatem obywatelskim i niezależnym, a jego program ma się opierać na m.in. hasłach ekologicznych. Rzekomo nad jego kampanią mają już pracować dwa sztaby wyborcze.

Źródło: Interia/ Facebook Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij