Wiadomości sportowe z kraju i świata

Piłkarska LM – kolejne dwa gole Lewandowskiego w meczu Bayernu w Belgradzie

Piłkarz Bayernu Monachium Robert Lewandowski zdobył już cztery bramki dla Bayernu Monachium – między 53. a 68. minutą – w wyjazdowym meczu z Crveną Zvezdą Belgrad w 5. kolejce grupy B Ligi Mistrzów. Po jego czwartym trafieniu mistrz Niemiec prowadzi 5:0

Wcześniej na listę strzelców wpisał się Leon Goretzka (14.).

Lewandowski ma już 10 goli w tym sezonie Champions League i jest pod tym względem najlepszy.

Z kolei od początku kariery zdobył w tych rozgrywkach 63 bramki. W klasyfikacji wszech czasów zrównał się na czwartym miejscu z Francuzem Karimem Benzemą. Piłkarz Realu Madryt również powiększył dorobek w pierwszej połowie spotkania z Paris Saint-Germain.

Źródło: PAP Autor: PAP
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.