Publicystyka

Powiązania rodzinno-towarzysko-biznesowe w „udzielnych księstwach” PSL-u. Wiceprezes partii jest w związku z biznesmenem. W tle duża polityka i duże pieniądze

Tajemnice wiceprezes PSL Urszuli Pasławskiej. Co dla obywateli wynika z nieformalnego związku posłanki ludowców z biznesmenem Markiem Michniewiczem? Czy okazyjne zakupy ośrodków wypoczynkowych poczynione przez Michniewicza na Mazurach mogły mieć związek z funkcjami piastowanymi przez jego partnerkę życicową? Czy były p.o. dyrektora szpitala łącząc funkcję publiczną z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej mógł działać na niekorzyść państwowej placówki?

Co stało się z mariną, która powstała za pieniądze uzyskane z unijnego dofinansowania? W jaki sposób wpływy ludowców w placówkach oświatowych, spółkach komunalnych i instytucjach samorządowych min. na Warmii i Mazurach mogą przekładać się na głosy w wyborach? Powiązania rodzinno-towarzysko-biznesowe w „udzielnych księstwach” PSL-u w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:25 w TVP1.

 

Źródło: TVP.info/stefczyk.info Autor:
Fot. TVP/Magazyn Śledczy Anity Gargas

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij