Publicystyka

Poseł Lewicy ślubowała z szalikiem. Internauci byli bezlitośni

Poseł Lewicy postanowiła podczas ślubowania rozwinąć szalik. Internauci błyskawicznie skorzystali z okazji.

Podczas ślubowania poselskiego doszło do niecodziennej sceny. Poseł Lewicy Anita Sowińska w trakcie jego składania uniosła nad głowę i rozwinęła szalik z charakterystycznym, znanym chociażby z demonstracji KODu czy koszulki Lecha Wałęsy napisem „Konstytucja”.

„Założyłam go dlatego, że w Polsce łamana jest konstytucja i niestety prezydent Andrzej Duda łamie konstytucję wielokrotnie” – powiedziała potem portalowi Niezależna – „Bardzo mi jest przykro, że dzisiaj w tym dniu będę składać ślubowanie wobec marszałka seniora pana Maciarewicza <pis. org.>.”

Poseł Sowińska zapomniała jednak o jednej z najważniejszych zasad internetu. Jeżeli znana osoba da się sfotografować z kartką, czy w tym wypadku napisem na szaliku, to błyskawicznie takie zdjęcie dorobi się wielu złośliwych przeróbek. Tym razem też tak się stało, a dominuje wśród nich tematyka futbolowa.

 

 

 

 

 

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot. Twitter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij