Kraj

Tusk jednak wystartuje w wyborach? “Można spodziewać się wszystkiego”

Decyzja Donalda Tuska o wycofaniu się z wyborów prezydenckich wywołała falę krytyki ze strony opozycji. Zdaniem marszałka seniora Antoniego Macierewicza nic nie jest jednak jeszcze przesądzone.

W programie w Polskim Radiu Macierewicz stwierdził, że po decyzji Tuska w środowisku opozycji liberalnej i komunistycznej zapanował zamęt. „Widać gołym okiem, że (…) nie wiedzą, co robić” – stwierdził. Jego zdaniem słów Tuska nie wolno traktować jako czegoś ostatecznego. „Przewodniczący Donald Tusk często zmienia zdanie, do czego nas przyzwyczaił, więc można spodziewać się wszystkiego”-podkreślił.

Marszałek odniósł się również do słów Tuska o tym, że jest dla opozycji bagażem z powodu trudnych decyzji, jakie musiał podjąć. „Przyznanie się do odpowiedzialności za złe działania, czyny, decyzje obciążające Polskę i jego własną formację oraz jego samego to ważna i trafna ocena tamtych ośmiu lat” – skomentował.

Źródło: Polskie Radio Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij