Kraj

Sławomir Nitras o sobie? Politycy kłamią każdego dnia

Niezwykłe wyznanie posła PO. Sławomir Nitras przyznał w rozmowie z Robertem Mazurkiem, że czasami lepiej nie przyznawać się do prawdy.

– Nie wydaje mi się, że jestem jakoś szczególnie cynicznym politykiem. Nie uważam się za cynicznego polityka, wręcz przeciwnie – tak Nitras skomentował sprawę sprzed kilku lat, kiedy to chwilę przed ciszą wyborczą nieprawdziwie oskarżył ówczesną minister finansów Teresę Lubińską o umorzenie długów byłego polityka Samoobrony. – Wiedziałem, że to nie ona podejmowała decyzję i że potem będę musiał później przepraszać, ale efekt został osiągnięty miał przed laty powiedzieć Nitras, dziś cytowany przez Mazurka. Wówczas na polityka PO spadła fala krytyki, po której publicznie się pokajał.

Dziś poseł PO opowiada jednak, że wówczas popełnił błąd, pozwalając sobie na chwilę szczerości.  – Źle wybrałem spowiednika – dodaje. W kolejnych zdaniach polityk PO próbuję odwrócić kota ogonem i o nieszczerość oskarża polityków PiS. -Dlaczego nie pyta pan o Brudzińskiego, dlaczego nie pyta pan o Kurskiego, o Kaczyńskiego, dlaczego nie pyta pan o Gróbarcyzka, który nie wykonuje wyroków sądowych – mówił wyraźnie poirytowany.

Na rzeczowe i spokojne argumenty Mazurka, Nitrasowi kolejny raz puściły nerwy – politycy kłamią każdego dnia – dodał.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij