Gospodarka

Prestiżowe wyróżnienie dla Kasy Stefczyka. “Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma”

Organizatorzy programu “Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma!” przyznali Kasie Stefczyka nagrodę w kategorii: “Pożyczki gotówkowe”.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, “(…) wyróżnienie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma jest przyznawane innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W ramach Programu już po raz dziesiąty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów”.

Organizatorzy badania poinformowali, iż przedmiotem analiz objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów. Kasa Stefczyka za Pożyczki gotówkowe ZARATKA została w tych badaniach bardzo wysoko oceniona, dlatego Organizatorzy Programu przyznali jej tytuł Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma! w kategorii: Pożyczki gotówkowe.

– Wyróżnienie to jest doskonałą formą podkreślenia statusu marki będącej liderem w swojej branży, potwierdza najwyższą jakość usług, a także świadczy o zaufaniu odbiorców i renomie brandu – czytamy w informacji prasowej.

Źródło: inf. prasowa Autor: red
Fot. Pixabay

Ankieta

Zakaz handlu w niedzielę to Twoim zdaniem:

Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij