Publicystyka

Poruszające słowa Zofii Klepackiej o aborcji

Przedstawiający prawdę o przemyśle aborcyjnym film “Nieplanowane” okazał się w Polsce hitem. Dzień przed jego premierą surferka Zofia Klepacka zamieściła na swoim Facebooku wzruszające świadectwo.

„Nieplanowane” (tyt. org. Unplanned) to film oparty o prawdziwą historię Abby Johnson, która przyczyniła się do przeprowadzenia ponad 20 tysięcy aborcji i została jedną z najmłodszych dyrektorek w aborcyjnym gigancie Planned Parenthood. Kobieta w końcu jednak zrozumiała, czym jest aborcja, po czym zrezygnowała z kariery i stałą się obrońcą życia.

Polska premiera filmu miała miejsce 1 listopada. Dzień wcześniej Zofia Klepacka postanowiła odnieść się do jego wejścia na ekrany. Sportsmenka przyznała, że narodziny jej dzieci zmieniły diametralnie jej życie:

„Nie ma nigdy dobrego momentu na dzieci. Nie ma. Dzieci biorą się z miłości. Tam śpi moja córeczka, syn gra teraz w tenisa” – powiedziała. – „Najpierw sport w moim życiu był na pierwszym miejscu. Kiedy jednak pojawiły się dzieci, na pierwszym miejscu jest moja rodzina. Zmieniło to diametralnie moje podejście do życia”.

NIEPLANOWANE !!! Zmieniamy Świat !!!#nieplanowane#stopaborcji#stopeutanazji

Opublikowany przez Zofia Klepacka Czwartek, 31 października 2019

Zdaniem sportsmenki zabijanie dzieci przez młode pary jest spowodowane wypowiedziami „pseudo-celebrytów, którzy uważają, że to zlepek komórek, który można usunąć do dwudziestego któregoś tygodnia”. Klepacka wyraziła nadzieję, że ten film zmieni tok myślenia wielu osób. Wyznała też, że codziennie modli się za dzieci nienarodzone.

Źródło: Tysol.pl Autor: WM
Fot. Facebook

Ankieta

Zakaz handlu w niedzielę to Twoim zdaniem:

Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij