Publicystyka

Przerażające! Transseksualista parodiuje zabieg aborcji. Odrażające nagranie

Od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych widnieje film z jednej imprez środowisk LGBT, gdzie główny bohater nagrania, będący osobą zmiennopłciową, imituje zabieg przeprowadzenia aborcji na samym sobie. Wideo poraża.

Lewica od dawna nie respektuje szeroko pojętego prawa do życia, zwłaszcza w kontekście zabiegu aborcji, w przypadku którego od dawna domagają się całkowitej liberalizacji przepisów dotyczących zamierzonego usunięcia ciąży. Według ich światopoglądu aborcja nie powinna być przeprowadzana w ostateczności, a w każdym możliwym przypadku, jeśli taka jest wola kobiety będącej w błogosławionym stanie. I to nawet niezależnie od miesiąca ciąży. Zresztą dla wielu lewicowców płód stanowi jedynie zlepek komórek, którego można się “pozbyć, jeśli takie jest życzenie”.

Wielu obrońców prawa do życia ma zupełnie inny pogląd w tej sprawie, domagając się respektowania podstawowego i niezbywalnego prawa do egzystencji dla każdej żyjącej osoby, w tym także tych najbardziej niewinnych jakimi są dzieci jeszcze nienarodzone, które nie mają żadnej możliwości obrony. Jednak ich przeciwnicy są zupełnie głusi na te argumenty, nie ukrywając swojej szydery oraz pogardy wobec wszystkich tych, którzy stoją w kontrze do liberalizacji przepisów aborcyjnych, a z samego tematu czyniąc temat do parodii. Dobitny tego przykład postanowił zaprezentować jeden ze zmiennopłciowców podczas nocnej imprezy środowisk LGBT.

Na udostępnionym w mediach społecznościowych nagraniu widać, jak ubrany na biało transseksualista “rozcina” sobie brzuch na ladzie baru. Następnie wyjmuje z niego rekwizyty mające przypominać ludzkie wnętrzności, a także czerwoną substancję, która ma symbolizować krew. Osobnik rozlewa część cieczy na sobie, a resztki wlewa do szklanki, które następnie wypija. Jakby tego było mało po tym wszystkim wyjmuje… lalkę dziecka.

Chociaż całość jest jedynie imitacją, a wszystkie zaprezentowane przedmioty są sztuczne, materiał przyprawia dreszcze i zdecydowanie odradzamy jego oglądanie osobom o słabych nerwach oraz wrażliwych na wszelkie tematy związane z zabiegami aborcji.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij