Publicystyka

Lech Wałęsa kolejny raz szokuje w mediach społecznościowych. Obrzydliwy wpis!

Wszyscy wiemy, iż Lech Wałęsa nie jest najlepszym przykładem na to, jak funkcjonować w mediach społecznościowych… ale to już jest przesada. Były prezydent często udostępnia informacje, które zupełnie nie licują z powagą urzędu sprawowanego niegdyś przez działacza “Solidarności”. Tym razem udostępnił na Facebooku wpis, który rzuca bardzo ciężkie oskarżenia na obóz rządzący.

Czytamy w nim: “szef nik ma burdel, premier handluje ziemią, większość ministrów po wyrokach, marszałek pedofilem, prezydent błaznem. Co to za kraj?”. Były prezydent w żaden sposób nie odniósł się do tych słów, udostępnił je jedynie na swoim profilu.

Były prezydent jest częstym gościem różnych konferencji i sympozjów naukowych, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami o aktualnej sytuacji w Polsce i w Europie. W połowie października wystąpił na na międzynarodowej konferencji Forum 2000 w Pradze, gdzie apelował o wsparcie reform w Rosji. Mówił też, iż w Polsce wybory “wygrali populiści i demagodzy”. “W Polsce (do władzy) doszli populiści i demagodzy i rozdają w tym populizmie wszystko, co się da i kupują masy. A klimat do tego jest dobry” – oświadczył były prezydent.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Protesty w Libanie. Policja użyła gazu łzawiącego

0 0

Straż Graniczna zatrzymała nielegalnych imigrantów na Śląsku

1 15

Od dziś dodatkowe restrykcje koronawirusowe. Kontrole już trwają

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij