Rozrywka

Anja Rubik chce prosić papieża o pomoc

Modelka Anja Rubik jakiś czas temu mocno zaangażowała się w promocję edukacji seksualnej. Teraz prosi swoich fanów, aby pisali w tej sprawie do papieża Franciszka.

Rubik rok temu napisała książkę o seksie pod tytułem „#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o seksie”. Niedługo potem zaczęła prowadzić internetowy program w którym omawiała kwestie związane z seksem.

W ostatnim ruchu związanym z promocją seks-edukacji Rubik postanowiła odwołać się do autorytetu papieża Franciszka. Na swoim Instagramie zachęca fanów do pisania do niego listów z prośbą, aby wpłynął na polskich polityków. „Zachęcamy wszystkich, wierzących i niewierzących, by wzięli udział w akcji pisania wiadomości do Franciszka, z prośbą by uświadomił i wyedukował polskich polityków nt. Edukacji Seksualnej i jak bardzo jest nam potrzebna” – napisała na Instagramie – „Sam Francziszek powiedział „seks jest darem, musimy o tym uczyć w szkołach (…) potrzebujemy obiektywnej edukacji seksualnej, to jest takiej, która nie zawiera kolonizacji ideologicznej”.

Pytaniem pozostaje to, czy Rubik zapoznała się z poglądami papieża na rolę edukacji seksualnej, chociażby w promowaniu małżeństw heteroseksualnych. I czy zrozumiała, że „kolonizacja ideologiczna” w zacytowanych słowach odnosiła się właśnie do tak przez niej lubianych lewicowych seks-edukatorów.

Źródło: Tygodnik Solidarność Autor: WM
Fot. Youtube

Ankieta

Gdzie spędzisz najbliższe wakacje?

Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij