Kraj

Nie żyje polityk Prawa i Sprawiedliwości. Jego ciało wyłowiono z Wisły

Jak poinformowała warszawska prokuratura, z Wisły wyłowiono ciało Tomasza Jędrzejczaka, znanego w regionie działacza Prawa i Sprawiedliwości. Mężczyzna miał silne obrażenia głowy.

Pierwsze komentarze mediów w tej sprawie wzajemnie się wykluczają. Według RMF prokuratura miała wskazywać, iż silne obrażenia głowy mogą wskazywać na to, że został zamordowany. Zdaniem TVP info, śledczy wykluczyli zabójstwo i udział osób trzecich.

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek na warszawskim Powiślu. Radny miał po koncercie wyjść z Torwaru i iść w stronę swojego domu. Miał rozłączyć się z żoną, która na drugi dzień zgłosiła na policji sprawę zaginięcia radnego. Tego samego dnia ciało radnego wyłowiono z Wisły w Porcie Czerniakowskim.

Sprawę bada Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście. – Zabezpieczono monitoring. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie stwierdzono udziału osób trzecich. Zostanie zlecona sekcja zwłok zmarłego – powiedział portalowi tvp.info rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński.

Tomasz Jędrzejczak był radnym powiatu zgierskiego, szefem lokalnych struktur partii w Głownie oraz wiceszefem oddziału KRUS w Łodzi.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij