Publicystyka

Rabiej szokuje wpisem o “planie Kaczyńskiego”. Ziemkiewicz nie ma wątpliwości: Oni wariują

Paweł Rabiej zaskoczył w mediach społecznościowych swoim wpisem na temat tego, jak jego zdaniem będzie wyglądał “plan Kaczyńskiego”.  Post wiceprezydenta Warszawy zwrócił uwagę Rafała Ziemkiewicza, który skomentował co sądzi w tej sprawie.

Wczoraj pod Sejmem odbyły się protesty osób, które są oburzone z powodu projektu nowelizacji Kodeksu Karnego, który m.in. przewiduje karaniem pozbawieniem wolności za czynności polegające na “propagowaniu lub pochwalaniu podejmowania przez małoletniego obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej”. Prawdopodobnie udział w nich wziął Paweł Rabiej, który na Twitterze zamieścił swoje przemyślenia odnośnie “planu Kaczyńskiego”. Na czym ma on polegać zdaniem wiceprezydenta stolicy?

„Plan Kaczyńskiego”: dziś zakażą edukacji seksualnej. Jutro zakażą antykoncepcji. Pojutrze zakażą legalnej aborcji. Za tydzień – rozwodów. Później zalegalizują przemoc domową i pedofilię w kościele. A na końcu pewnie beatyfikują Banasia – czytamy we wpisie polityka.

Na jego słowa zareagował prawicowy publicysta Rafał Ziemkiewicz, który nie kryje swojego zaskoczenia słowami Rabieja. “Oni wariują. Autentycznie wariują. A apelowałem żeby w porę zorganizować dla ofiar szoku powyborczego pomoc i opiekę psychologów!” – czytamy w jego tweecie.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij