Świat

Barbarzyńskie testy na zwierzętach w niemieckich laboratoriach medycznych. Szokujące sceny

Przedstawiciele organizacji Soko Tierschutz i Cruelty Free International ujawnili skalę okrucieństwa wobec zwierząt, do jakiego na co dzień dochodzi podczas eksperymentów i badań prowadzonych na zlecenie firm farmaceutycznych. 

W laboratorium znajdującym się nieopodal Hamburga potajemnie nagrano okrutne, budzące grozę sceny, które przypominają haniebne eksperymenty szalonych naukowców pokroju doktora Moreau. Wszechobecna krew. Wyraźnie straumatyzowane i przerażone zwierzęta.

Na ujawnionym filmie widać przypięte do metalowych uprzęży małpy.  W kolejnych scenach pokazano zamknięte w niewielkich klatkach zakrwawione koty i psy, które konają w męczarniach. Miejsca, które służą firmom farmaceutycznym do prowadzenia testów toksykologicznych, przypominają sale tortur.

Według organizacji obrońców praw zwierząt, laboratorium w którym dochodziło do nadużyć mieści się w w Mienenbuttel, na obrzeżach Hamburga.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij