Świat

Skandal! Para gejów-pedofilów zgwałciła adoptowanego chłopca. Okrutny proceder trwał wiele lat

Do niebywałego skandalu doszło z udziałem pary gejów z  Queensland w Australii. Mężczyźni mieli wykorzystywać seksualnie adoptowane przez nich dziecko, a także sprzedawać go innym pedofilom. 

Mark Newton oraz Peter Truong to para gejów, która w 2005 roku “adoptowała” chłopca o imieniu Adam. Zdaniem śledczych “adopcja” odbyła się na zasadzie kupienia dziecka od matki zastępczej, najprawdopodobniej pochodzącej z Rosji. Jak donoszą media obydwoje mieli dopuścić się wielokrotnych zgwałceń chłopca od kiedy ten skończył rok, aż do osiągnięcia przez niego szóstego roku życia.

Para pedofilów miała go także udostępniać innym mężczyznom w celach seksualnych. Obydwoje podróżowali po świecie z chłopcem, aby móc go sprzedawać innym pedofilom, a jego ciało “reklamowali” nawet w internecie.

Newton oraz Truong zostali zatrzymani ostatecznie w Kalifornii. Pierwszy z nich został skazany na 40 lat pozbawienia wolności, natomiast drugi na karę 30 lat więzienia. Przed zatrzymaniem obydwoje mieli planować adopcję kolejnego dziecka. Opiekę nad ich dotychczasowym podopiecznym przejęły służby.

Źródło: Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij