Kraj

„Tak dla małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci przez takie pary”. W końcu szczera wypowiedź polityka Koalicji Obywatelskiej!

Riad Haidar, lider chełmskiej listy Koalicji Obywatelskiej, przyznał w programie red. R. Mazurka, że że jest zwolennikiem małżeństw osób homoseksualnych i popiera adopcję dzieci przez takie pary. – Szanuję szczerość, nie wiem natomiast, czy pańscy wyborcy będą zachwyceni – odpowiedział dziennikarz.

Gościem „Rozmowy RMF” był dzisiaj Riad Haidar, lekarz z Białej Podlaskiej, w przeszłości związany z SLD, aktualnie kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych.

Haidar przyznał, że zgadza się na adopcję dzieci przez pary homoseksualne, jeśli te spełniają wszystkie wymogi stawiane przez państwo. Nie miał też nic przeciwko małżeństwom osób tej samej płci.

– Jak mi polityk uczciwie mów, że powinny być małżeństwa homoseksualne i powinny mieć prawo do adopcji dzieci, to powiem, że szanuję pańskie poglądy, nie wiem oczywiście, czy pańscy wyborcy będą zachwyceni, ale to pańska sprawa, kto pana zdaniem ma na pana glosować – skomentował Mazurek.

Lider chełmskiej listy KO przyznał także, że jego zdaniem program „500+” powinien być ograniczony dla takich rodzin, u których dochód na osobę nie przekracza 2,5 tysiąca złotych.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Przywódcy G7 zakpili z nieobecnego Putina

0 0

Putin wyjedzie z Rosji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij