Rozrywka

Nietypowa prośba Leszka Millera. Chodzi o jego seksowną wnuczkę

23-letnia Monika Miller bierze udział w programie “Taniec z Gwiazdami”, który emitowany jest w telewizji Polsat. Taneczne zmagania młodej modelki obserwuje dziadek, który bardzo kibicuje swojej ukochanej wnuczce. 

– Dziś o godz. 20.00 w “Tańcu z Gwiazdami” w telewizji Polsat Monika Miller i Jan Kliment zatańczą tango. Proszę o trzymanie kciuków i moc SMS-ów😀- napisał na Twitterze polityk zachęcając do głosowania na swoją wnuczkę.

Aktualnie Monika Miller przeżywa trudne chwile, bo zmaga się z poważną kontuzją i tańczy z pękniętym żebrem. Większość widzów i sympatyków “Tańca z gwiazdami” spodziewała się, że zakończy swój występ, kiedy okazało się, że ma pęknięte żebro, ale ona nie rezygnuje z udziału w programie. Założyła specjalny gorset i dalej tańczy. Widać, że ma mocne geny po dziadku!

Monika Miller chciałaby w przyszłości zostać wokalistką. W ubiegłym roku zakończyła licencjat z grafiki artystycznej i skupiła się na swojej karierze. Występowała jako fotomodelka, nagrywała covery i współpracowała z innymi wykonawcami. Jej profil na Instagramie obserwuje 103 tysiące ludzi.

Źródło: Stefczyk.info Autor: red
Fot. PAP

Ankieta

Gdzie spędzisz najbliższe wakacje?

Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij