Kraj

Ostro w programie Moniki Olejnik. Poseł PO-KO chciał wyprosić Sebastiana Kaletę ze studia

Do ostrego starcia doszło pomiędzy Sebastianem Kaletą, a Adamem Szłapką w programie “Kropka nad i” Moniki Olejnik.  W pewnym momencie doszło do kuriozalnej sytuacji, kiedy poseł PO-KO chciał wyprosić wiceministra ze studia,

Sprawa kontaktów pana ministra Piebiaka została wyjaśniona. Dyskusje jednego z wiceministrów z jedną panią to jest o wiele mniejsza akcja niż SilniRazem, która stała się akcją całej PO, jak również mniejsza od tego, co się działo w ratuszu w Inowrocławiu – mówił Kaleta.

Postawa wiceministra nie przypadła do gustu ani Olejnik, ani Szłapce. Dziennikarka powiedział mu, aby nie próbował “robić z ludzi idiotów”, natomiast poseł PO-KO sporo mówił o uprawianiu przez rząd PiS polityki hejtu, a także o “grupie założonej w Ministerstwie Sprawiedliwości”. Kaleta postanowił odwdzięczyć się mu tym samym, wspominając o “grupie założonej w inowrocławskim ratuszu”. W tym momencie Szłapka nie wytrzymała.

-Pan powinien przeprosić i wyjść z tego studia! Absolutnie obrzydliwe! – mówił polityk PO-KO.

 Proszę mnie nie wyganiać – odpowiedział Kaleta.

Źródło: Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij