Kraj

Wzruszające wyznanie rodziców Piotra Staraka

Chcielibyśmy złożyć na Pana ręce podziękowania za organizację i przeprowadzenie poszukiwań naszego syna, Piotra Woźniaka-Staraka. (…) Chcielibyśmy podziękować za życzliwość, ponadstandardowe zaangażowanie oraz profesjonalizm wszystkich uczestniczących w poszukiwaniach osób. (…) Nastawienie i determinacja wszystkich wymienionych osób w tym szczególnie trudnym dla nas i wszystkich bliskich i przyjaciół Piotra okresie, było źródłem wielkiego wsparcia i dodawało otuchy w tych wyjątkowo bolesnych okolicznościach – napisali w specjalnym liście złożonym na ręce komendanta wojewódzkiego olsztyńskiej policji Jerzy Starak i Anna Woźniak-Starak.

Przypomnijmy, że sprawą śmierci znanego producenta filmowego i żyła cała Polska. 39-letni Woźniak-Starak był zginął w wypadku motorówki na jeziorze Kisajno nieopodal Giżycka. Do zdarzenia doszło w nocy z 17 na 18 sierpnia.  Ciało mężczyzny odnaleziono kilka dni po śmierci mężczyzny.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij