Świat

Telewizja nagrała audycję o gender dla dzieci

Telewizja BBC przygotowała audycję, na którym aktywista LGBT opowiada dzieciom o teorii gender. Jest przeznaczony do użytku w szkołach podstawowych.

Państwowa telewizja BBC nagrywa filmy z serii The Big Talk (ang. ważna rozmowa). Przeznaczone są do użytku na zajęciach PSHE – specjalnych lekcjach będących w uproszczeniu połączeniem wiedzy o życiu w rodzinie, WOSu i podstaw przedsiębiorczości.

Zazwyczaj audycje te prowadzone są przez zawodowych nauczycieli. W jednej z nich, „Zrozumieć seksualne i genderowe tożsamości” wystąpiła jednak transseksualistka i aktywistka LGBT Leo Lardie, która urodziła się jako kobieta ale teraz twierdzi, że jest mężczyzną. W trakcie audycji tłumaczy dzieciom, że istnieje wiele płci. „No więc wiemy, że mamy mężczyzn i kobiety, ale jest ponad sto, jeśli nie więcej, tożsamości płciowych” – opowiada dzieciom – „Macie ludzi, którzy nazywają się gender queer, którzy są jak „nie chcę być nikim konkretnym, będę po prostu sobą”. Opowiada im również o swoich genitaliach.

Lardie tłumaczy również dzieciom, że osoby, które są krytyczne wobec ideologi gender „po prostu się nie znają”. Biorący udział w tej audycji nauczyciel dodaje, że można za to trafić do więzienia.

W dołączonych do audycji materiałach dodatkowych jej autorzy sugerują, że dzieci powinny np. pisać sztuki teatralne dotyczące seksualności i gender czy przygotowywać gazetki ścienne o słynnych przedstawicielach LGBT. Według BBC ich audycja jest przeznaczona dla dzieci w wieku 9-12 lat.

Źródło: Life Site News Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij