Kraj

Skandaliczne sceny pod Sejmem. Pawłowicz zaatakowana przez protestujących, a nagranie publikuje poseł PO-KO

Zakończenie ostatnich obrad Sejmu z pewnością nie będzie dobrze wspominała Krystyna Pawłowicz. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości została zaatakowana prze grupę osób, która zaczęła jej ubliżać. Nagranie z całego zdarzenia zamieścił na Twitterze… poseł Platformy Obywatelskiej Stanisław Gawłowski.

Posłanka opuściła gmach Sejmu RP w nocy po zakończeniu obrad. Pawłowicz wychodząc z budynku napotkała grupę protestujących osób wyposażonych w megafony, które po zauważeniu polityk natychmiast wzniosły obraźliwe okrzyki w jej kierunku. “Krystyna P. wielki szkodnik Sejmu RP, hańba” – krzyczano.

Co ciekawe nagranie z całego zdarzenia udostępnił na swoim profilu poseł klubu PO-KO Stanisław Gawłowski. Część internautów pyta się polityka, czy pochwala tego typu zachowania, jednak ten do tej pory nie odniósł się do tego.

We środę ok.22.30 chuliganeria-„obrońcy” A.BODNARA w zemście za moją ocenę tego RPO,szczuci przez TVN UNIEMOŻLIWILI mi wyjście z Sejmu po zakończeniu posiedzenia.Wrzeszczeli obrażając,filmowali,trzymali jakieś transparenty. Do taksówki mogłam przejść dopiero z policyjną ochroną.. – relacjonuje Pawłowicz.

Źródło: niezależna.pl Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Przywódcy G7 zakpili z nieobecnego Putina

0 0

Putin wyjedzie z Rosji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij