Publicystyka

Rozbrajająca wypowiedź Mieszkowskiego. Wyznał niezwykłą rzecz na antenie TVP

Krzysztof Mieszkowski z Nowoczesnej był gościem Adriana Klarenbacha w programie “Minęła 9”, gdzie wypowiadał się na temat ideologii gender oraz LGBT. W pewnym momencie poseł zaskoczył wszystkich deklaracją, iż nie wie jakiej jest płci.

Prowadzący program w rozmowie z politykiem Nowoczesnej skupił się przede wszystkim na kwestiach związanych z ideologiami gender oraz LGBT. Jednak Mieszkowski zdecydowanie zaprzeczył, aby istniało coś takiego jak “ideologia LGBT”, twierdząc że osoby homoseksualne oraz transseksualne posiadają swoją unikatową wrażliwość seksualną, którą należy uszanować. “To jest normalne życie” – powiedział polityk.

Dziennikarz TVP Info podkreślił, że zarówno Mieszkowski, jak i jego koledzy oraz koleżanki z Nowoczesnej bardzo starali się w promowaniu ideologii gender w całej Polsce. Dlatego też spytał się posła z jaką płcią spośród ponad pięćdziesięciu się identyfikuje. Polityk jednak zaskoczył go swoją odpowiedzią.

– Ja nie wiem – odpowiedział Mieszkowski. Prowadzący program nie krył swojego zaskoczenia szczerością posła, który szybko mu wytłumaczył o co mu chodziło – Ja potrafię zdefiniować swoją płeć, natomiast płeć ma również wymiar kulturowy, o tym trzeba pamiętać. To jest bardzo istotne, żeby mieć tego świadomość.

 

Źródło: niezależna.pl/ Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Przywódcy G7 zakpili z nieobecnego Putina

0 0

Putin wyjedzie z Rosji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij