Kraj

Poniżej wszelkiej krytyki. Pracownica Biura Prasowego PO porównała Kaczyńskiego do zbrodniarza wojennego

Beata Kurek, pracownica Biura Prasowego Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej, zamieściła na Twitterze wpis w którym porównała Jarosława Kaczyńskiego do Adolfa Hitlera. Jej tweet spotkał się ze sporą ilością negatywnych komentarzy.

Przerażające, jak trudno jest odróżnić słowa Jarosława Kaczyńskiego od Adolfa Hitlera. Spróbujcie. Daje do myślenia – napisała Beata Kurek, udostępniając link do rozwiązanego przez nią quizu pt. “Kto to powiedział: Jarosław Kaczyński czy Adolf Hitler”.

Wpis kobiety spotkał się ze sporą ilością negatywnych komentarzy, w których internauci wyraźnie stwierdzili, iż takie porównania są skandaliczne i są zdecydowaną przesadą. Pracownica Biura Prasowego Klubu Parlamentarnego PO po jakimś czasie zdecydowała się na usunięcie tweeta i zamieszczenie kolejnego, w którym wyraziła swoje niezadowolenie z powodu ujawnienia jej danych przez portal TVP Info.

Rozwiązałam quiz, którego nawet nie jestem autorką… ale to wystarczyło, by kolejny raz państwo dziennikarze z TVP podali publicznie moje nazwisko. Ciekawe, czy państwa piszących nienawistne komentarze pod tym materiałem też będą upublicznianiać? (pis. oryginalna) – czytamy we wpisie kobiety, która jeszcze rok temu pracowała dla posła PO Sławomira Neumanna.

Źródło: TVP Info Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij