Publicystyka

PiS unieważni wybory? Szokująca teoria dziennikarki TVN

Żadna władza nie zostawiała sobie furtki na to, co po wyborach w razie ewentualnej przegranej, bo jeśli wynik wyborów będzie dla władzy niekorzystny, to wtedy władza będzie mogła zrobić wszystko z polską demokracją – powiedział w programie “Fakty” Katarzyna Kolenda-Zaleska. Zdaniem wielu internautów dziennikarka w ten sposób zasugerowała telewidzom, że “PiS może w ten sposób unieważnić wynik przegranych wyborów”.

Nigdy wcześniej żaden Sejm i żadna władza nie zostawiały sobie furtki na to, co po wyborach, bo jeśli wynik wyborów będzie dla władzy niekorzystny, to wtedy władza będzie mogła zrobić wszystko z polską demokracją – powiedziała za zakończenie swojego materiału w “Faktach” Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Wielu internautów, w tym prof. Stanisław Żerko, jest zdania, że dziennikarka sugerowała telewidzom TVN-u, iż Prawo i Sprawiedliwość w przypadku przegranych wyborów będzie dążyło do ich unieważnienia. Sama Kolenda-Zaleska stanowczo zaprzecza, aby dopuściła się podobnych sugestii, jednak internauci nie wierzą w jej zapewnienia.

Źródło: TVP Info Autor: JD
Fot.

Ankieta

Zakaz handlu w niedzielę to Twoim zdaniem:

Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij