Publicystyka

“#DajBalkon”. Kuriozalna prośba o pomoc posła Nowoczesnej. Internauci nie wytrzymali ze śmiechu

Sekretarz sztabu Koalicji Obywatelskiej Adam Szłapka zwrócił się za pośrednictwem Twittera do mieszkańców Poznania o pomoc w ramach jego kampanii wyborczej. Wpis polityka błyskawicznie podbił serca internautów, głównie z powodu hasztagów, których użył polityk.

Do wyborów parlamentarnych został już tylko miesiąc, a to oznacza wzmożoną aktywność polityków, także i tych, o których zdążyliśmy już zapomnieć. Wkrótce na ulicach polskich miast zacznie się pojawiać coraz więcej plakatów i banerów wyborczych poszczególnych kandydatów do Sejmu oraz Senatu. Niektórzy przyznają wprost, że sami nie dają rady i proszą o pomoc.

Jedną z takich osób jest Adam Szłapka, który za pośrednictwem Twittera poprosił mieszkańców Poznania o skontaktowanie się z nim w przypadku, gdyby ktoś chciał wesprzeć polityka poprzez… udostępnienie balkonu czy też płotu dla jego banerów wyborczych. Sekretarz generalny Nowoczesnej opatrzył swój wpis niefortunnymi hasztagami… #DajBalkon oraz #DajPłot, co rozbawiło internautów.

Niczego nie sugerujemy, ale przy okazji niecodziennej prośby posła Nowoczesnej przypomnieliśmy sobie w redakcji niezwykle popularny w przeszłości filmik z serwisu YouTube. Czy wpis Szłapki również stanie się viralem?

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot. Twitter

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij