Kraj

Jarosław Kaczyński będzie musiał przejść dwie operacje. “Muszę niestety to przeprowadzić”

Choć Jarosław Kaczyński jest obecnie mocno skupiony na kampanii wyborczej swojego ugrupowania, to musi także bacznie zwracać uwagę na swój stan zdrowia ze względu na swoje chore kolano. Jak informuje “Super Express” prezes Prawa i Sprawiedliwości przejdzie dwie operacje po październikowej elekcji.

Oprócz wszczepienia endoprotezy zainfekowanego stawu kolanowego, polityk przejdzie jeszcze jeden, podobny zabieg na drugiej nodze. Kaczyński nie do końca zadowolony jest z takiego obrotu spraw, ale jak sam przyznaje “jest to konieczne”.

Muszę niestety to przeprowadzić. Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga, która jest na szczęście w znacznie lepszym stanie- wyznaje w rozmowie z “Super Expressem – W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co jest dość męczące, już to przechodziłem. Nie da się wtedy normalnie funkcjonować. Ale jak z biegiem czasu zacznę chodzić o jednej kuli, to będzie mi łatwiej się już poruszać.

Dolegliwości z kolanem prezes Prawa i Sprawiedliwości zaczął odczuwać w kwietniu ubiegłego roku. Wówczas polityk trafił do szpitala i musiał przejść ciężką operację, a następnie rehabilitację, aby się wyleczyć. Kaczyński przez jakiś czas poruszał się o kulach i oczekiwał kolejnej operacji, którą zdecydował się przeprowadzić dopiero po wyborach parlamentarnych, tak aby zdołać pomóc swojej partii w zwycięstwie.

Źródło: Super Express Autor: JD
Fot.

Ankieta

Zakaz handlu w niedzielę to Twoim zdaniem:

Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij