Kraj

Przerażające! Grupa młodych chuliganów pobiła małego chłopca. Nagranie z całego zajścia udostępnili w sieci

Dla 9-letniego Władka z  Klawkowa (woj. pomorskie) ostatnie dni to prawdziwy koszmar. Chłopiec od dłuższego czasu jest ofiarą prześladowań oraz przemocy ze strony niewielu starszych chłopaków, którzy co jakiś czas uprzykrzają mu życie. Jedno z takich zajść postanowili nagrać na komórce i wrzucić do internetu, co zdecydowanie oburzyło wielu Polaków.

Choć problemy Władysława Pawełka z bandą okrutnych chłopaków trwają już od jakiegoś czasu, chłopiec do tej pory milczał na temat tego, w jak okrutny sposób jest przez nich dręczony. I zapewne milczałby dalej, trzymają tą sprawę w tajemnicy, gdyby nie nagranie autorstwa jego oprawców, na którym młodzi chuligani okładają ciosami 9-latka, przy okazji wyśmiewając go.

Chłopiec starał się jak mógł, aby unikać bezpośredniej konfrontacji z bandą chłopaków. Nie mógł jednak nic zaradzić, kiedy został wystawiony przez swojego przyjaciela Bartka, który umówił się z nim pod jedną z Klawkowskich świetlic. Na miejscu czekało już 9 chuliganów, którzy zastawili pułapkę na chłopca, otoczyli go, a następnie powalili na ziemię, po czym zaczęli go kopać oraz bić. Całe zdarzenie, zgodnie z relacją Władka, miał zarejestrować na swojej komórce Bartek, a następnie opublikować w sieci w celu poniżenia 9-latka. Nagranie może jednak okazać się źródłem kłopotów młodych oprawców, gdyż zainteresowała się nim lokalna policja.

-Skąd w dzieciach tyle agresji i brutalności? – pyta Ewa Pawełek, mama dręczone Władka.

Sprawą oprawców chłopca zajmie się sąd rodzinny. Wszystkim grozi nawet poprawczak.

Źródło: Fakt24 Autor: JD
Fot. screenshot

Ankieta

Zakaz handlu w niedzielę to Twoim zdaniem:

Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij