Kraj

Polska siatkarka ujawniła, że Turcy grozili jej śmiercią

Siatkarka Malwina Smarzek Godek ujawniła, że otrzymywała groźby śmierci od tureckich kibiców. A wszystko przez żart kabaretu Neonówka.

Przed półfinałem mistrzostw Europy Neonówka umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie nawiązujące do tego meczu. Widać na nim członków kabaretu w strojach siatkarskich, ucharakteryzowanych na Turków. Numery na ich koszulkach układają się w 1683 – datę Odsieczy Wiedeńskiej.

Malwina Smarzek Godek postanowiła podać ten żart dalej. Tureccy kibice zareagowali oburzeniem. „Otrzymywałam za pomocą mediów społecznościowych wiele wiadomości od Turków. W tym także takie, że chcą mnie zabić” – ujawniła – „Pisali, że wybuchnę. Po prostu życzyli mi śmierci”.

Siatkarka podkreśliła jednak, że nie czuje się zagrożona. Stwierdziła również, że sytuacja uspokoiła się gdy Polki przegrały. Sam kabaret usunął kontrowersyjne zdjęcie i przeprosił.

Źródło: Niezależna.pl Autor: WM
Fot.

Ankieta

Zakaz handlu w niedzielę to Twoim zdaniem:

Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij