Rozrywka

To trzeba koniecznie zobaczyć! Zobacz jak podziękowano Polsce za stworzenie Wiedźmina

Pracownicy polskiej ambasady w Waszyngtonie napotkali niecodzienny widok. Przed gmachem placówki został postawiony transparent, w którym widnieją podziękowania dla Polski za serię gier “Wiedźmin”. Całą sytuację uwieczniono na fotografii, która szybko stała się hitem wśród internautów.

“Thank you Poland for The Witcher” (pol. Dziękuje Polsce za Wiedźmina) brzmi slogan umieszczony na transparentach postawionym przed gmachem polskiej ambasady w Waszyngtonie. Pracownicy polskiej placówki dyplomatycznej nie kryli, że są mile zaskoczeni cała sytuacją, którą pochwalili się w mediach społecznościowych. Zdjęcie banerów postawionych przed ambasadą szybko zyskało na popularności i obiegło najpopularniejsze serwisy w sieci, gdzie do podziękowań zaczęli się dołączać internauci z całego świata.

Seria gier Wiedźmin oparta jest na fantastyce Andrzeja Sapkowskiego i jest jednym z najpopularniejszych tytułów nie tylko w Polsce, ale i także na świecie. Jej twórcą jest polski producent i dystrybutor gier wideo CD Projekt.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Ankieta

W kolejnej kadencji Sejmu najgodniej Ryszarda Petru zastąpi:

Ładowanie ... Ładowanie ...

Polecane artykuły

0 0

Polacy wygrali konkurs drużynowy w Klingenthal

0 0

Tusk: Kidawa-Błońska ma bardzo duże szanse wygrać wybory

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij