Publicystyka

Napisał co sądzi na temat ideologii LGBT. Teraz znany muzyk stał się obiektem ataku ze strony tęczowego środowiska

Sławomir Świerzyński z zespołu Bayer Full jakiś czas temu publicznie skrytykował ideologię LGBT za pośrednictwem Facebooka. To nie spodobało się przedstawicielom tego środowiska, którzy wymierzyli atak przeciwko muzykowi.

LGBT to początek pedofilii, tak niestety uważam. Oni poszukują cały czas nowych wrażeń. Znam doskonale to środowisko, o czym już wcześniej mówiłem. Oni się wkurzają, że to nie jest prawda. Sorry… – napisał nie tak dawno muzyk disco polo.

Niektóre osoby, w tym córka muzyka uznały, że wpis Świerzyńskiego jest zbyt ostro. Członek zespołu Bayer Full przyznał jej rację i swój wpis usunął, jednak nie zmienił zdania co do swojego stosunku wobec ideologii LGBT.

 Może był trochę za mocny… Nie chciałbym też wszystkich wrzucać do jednego worka. Po rozmowie z córką usunąłem wypowiedź z sieci, ale jej nie odwołuję. Wśród odbiorców mojego zespołu jest mnóstwo gejów. Są dla mnie taką samą publicznością jak wszyscy inni – powiedział w rozmowie z “Super Expressem” muzyk, który wyjaśnił, że stał się obiektem zmasowanego hejtu na jego osobę ze strony środowiska LGBT – – Zresztą trąbią teraz o mnie, że jestem pedofilem, a nawet faszystą i hitlerowcem. Tak cały czas gadają na mój temat i jakoś się nie obrażam.

Źródło: Super Express Autor: JD
Fot. Twitter

Ankieta

Zakaz handlu w niedzielę to Twoim zdaniem:

Ładowanie ... Ładowanie ...

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij