Kraj

Niecodzienna sytuacja na antenie TVP Info. Działacz Kukiz’15 wręczył… rezygnację

Do niecodziennej sytuacji doszło na antenie TVP Info. Podczas programu “Strefa Starcia” jeden z działaczy Kukiz’15, obecny na widowni, wręczył posłance Agnieszce Ścigaj swoją rezygnację z członkostwa w ugrupowaniu. 

 Wstąpiłem na początku kadencji do Kukiz’15 z zamiarem, że przyczynie się do złożenia projektu ustawy o jednomandatowych okręgach wyborczych. Nie zrobiliście tego, mimo że obiecaliście – powiedział jeden z obecnych na widowni działaczy ugrupowania Pawła Kukiza do posłanki Ścigaj.

Mężczyzna wyjaśnił polityk, iż ta obiecywała wielokrotnie, że zrobi wszystko co w swojej mocy, aby spełnić ten postulat. Tak się jednak nie stało, co skłoniło go do opuszczenia szeregów Kukiz’15. Swoją rezygnację złożył posłance.

Oprócz braku dotrzymania obietnicy dotyczącej JOW-ów mężczyźnie nie przypadł również do gustu sojusz z Polskim Stronnictwem Ludowym, który określił jako “niewiarygodny”.

– Żeby wprowadzić jednomandatowe okręgi wyborcze, to trzeba zmienić konstytucję. Będziemy o tym cały czas mówić, nawet jeśli będziemy połączeni z PSL-em – opowiedział Agnieszka Ścigaj.

Źródło: Do Rzeczy Autor: JD
Fot. wikipedia

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij